Paykasa nasıl kullanılır?

02 Kas
2015

paykasa1-480x256Ön ödemeli kart kullanımı genel olarak aynıdır. Yapı olarak birbirlerine benzerlik gösteren ön ödemeli kartlar, özel PİN kodu ile tasarlanmış ve tek kullanıcının kullanımına açık olan kartlardır. Bu nedenle kullanım noktasında Paykasa kart hakkında da çok farklı şeyleri söylemeye gerek kalmayacaktır. Alışveriş öncesinde toplam miktarı belirledikten sonra bayilik sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız kadar kart satın aldıktan sonra alışveriş yaptığınız siteye giriş yaparak ilgili alana PİN kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

Paykasa nasıl kullanılır detaylarıyla ilgili bilgi almak ve kullanımı kolaylaştırmak için sitemizin canlı destek sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgi ve açıklamalara hakim olan personelimizden destek alarak kolay kullanım sonrası alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilir, ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı, banka havalesi, EFT ya da mobil ödeme yöntemlerinden birini kullanırken çok fazlasıyla sorulan sorulara cevap vermeye gerek bıraktırmayan Paykasa kart ile hızlı alışveriş yapmanın keyfine varacaksınız.

Dilediğiniz zaman konuyla ilgili en geniş bilgileri bulabileceğiniz web sitemizden güven içinde alışverişinizi tamamlayarak aradığınız kolaylığa ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detaylardan çok daha fazlasına yer verdiğimiz paykasa kart satış sitemiz ile alışverişinizde esnek ve güvende kalmanın ayrıcalıklarına sahip olacaksınız. Yenilikleri, ayrıcalıkları ve kapsamlı geçerlik alanlarıyla dilediğiniz zaman alışveriş dünyanıza rahatlık getirecek kart sayesinde ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde temin etme kolaylıklarına sahip olabilirsiniz.

Sanal alışverişlerin rahatlamasını ve güvenli hale gelmesini sağlayan Paykasa kart ile istediğiniz her yerden alışveriş sitelerine, online oyun sitelerine, uygulama ve internet hizmetlerine erişim sağlayarak ödemelerinizi basit birkaç işlem sonrasında gerçekleştirerek keyfinize bakabilirsiniz. En iyi alışveriş kolaylıkları ve daha fazlasını arayanlara kaliteli hizmetlerle alışveriş dünyasına renk getirmeye devam ediyoruz.

Paykasa Türkiye bayileri

Online alışverişlerde yaşanan sıkıntıların çözüme kavuşması ve daha rahat bir alışverişin gerçekleşmesi için son zamanlarda kendinden çok fazlasıyla söz ettiren paykasa kart, Türki satış bayileri tarafından Türk kullanıcılara sunulmaktadır. Kartın özelliklerinin fazla olması, güvenlik adına sunduğu ayrıcalıklara tam not sahip olması gibi farklı açılar nedeniyle kullanımı her geçen gün artan bir kart haline gelmiştir. Paykasa Türkiye bayileri, hizmet noktasında sundukları kaliteli seçenekler ve ödemelerde kolaylıklar sebebiyle kullanıcıların farklı yerlerde arayış içerisine girmelerini engelliyor. Yani basit bir şekilde satın almak, istenen her zaman ulaşma kolaylığını bulmak gibi pek çok etken paykasa Türkiye bayileri sayesinde çok daha rahat hale gelebiliyor.

Aradığınızda rahat bulabileceğiniz, kart satın alırken ayrıcalıklı seçeneklere sahip olabileceğiniz sitemiz de yine bilinen ve tercih edilen paykasa Türkiye bayileri arasındadır. Ödeme alternatifleri olarak oluşturduğumuz seçenekler, yöntemlerin güvenli olması adına oluşturduğumuz güvenlik ağı ve daha fazlası sayesinde Türkiye’nin her yerinden sitemizi ziyaret ederek kartınızı güven içinde satın alabilirsiniz. Alışverişler, online oyunlarda, uygulamalarda ve daha aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanılan paykasa kart, güven noktasında sunduğu ayrıcalıklı yönleriyle kendinden söz ettiren bir karttır. Aradığınızın en iyisine sahip olmak, ulaşabileceğiniz en güzel seçeneklere ulaşmak içn artık uzaklarda paykasa aramanıza gerek kalmayacak. Dilediğiniz zaman sitemizden istediğiniz miktarda kart satın alarak alışverişinizi en güzel hale getirebilirsiniz.

Modern teknoloji dünyasında kendinden söz ettiren cazip yönleriyle paykasa kart, en iyi fiyatlar eşliğinde sitemizden sizlere sunulmaktadır. Tüm bunları değerlendirip göz önünde bulundurduğunuzda, alışverişinizin seyrinin çok daha fazlasıyla değiştiğini göreceksiniz. Güven, kolay satın alma seçenekleri ve daha fazlası ile dilediğiniz zaman yanınızda olan ve paykasa Türkiye bayileri arasında adını duyuran sitemiz sayesinde alışverişleriniz çok daha kaliteli hale gelecektir. Seçenekler ve kolaylıklar hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz canlı destek sayfamızı ziyaret ederek sorularınızı sorabilir, paykasa siparişi verebilirsiniz.

İnternet dünyasından alışveriş yapmak her ne kadar daha rahat olsa da bazı zamanlarda kendine göre bazı riskler taşımaktadır. Özellikle de ödeme noktasında karşı karşıya kalınan bu sıkıntılar daha fazladır. Alışverişin yapıldığı sitenin güvenilir olmaması, ödeme yapılırken güvenlik adına iyi tedbirlerin alınmaması gibi pek çok nedeni vardır. Ancak tüm bunların önüne geçmek ve alışverişi en isabetli hale getirmek için paykasa al kolaylıklarını sağladığımız firmamızdan yararlanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykasa kart, alışverişlerde kullanılan ve müşteri güvenliğini en iyi şekilde koruma altına alan ön ödemeli kart sistemlerinden biridir. Zamanında ve hızlı alışveriş yapmak, güven noktasında sorun yaşamamak ve daha fazlasına sahip olmak için tercih edilebilen ön ödemeli kart sistemlerinden biri olan bu ön ödemeli kart, tüm alışveriş sitelerinde, online oyun sitelerinde ve mobil uygulama satın alma işlemlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Paykasa al kolaylıklarından en iyi şekilde yararlanmak ve ideal fiyat ayrıcalıklarından yararlanarak istediğiniz gibi alışveriş yapmak için firmamızdan sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz.

Yeni nesil alışveriş kolaylıkları arasında kendini gösteren ve kullanıcıları için birbirinden farklı avantajlar sunan paykasa ile beklentilerinizi karşılamak çok daha kolay ve güvenilir olacaktır. Yenilikleri ve fiyat indirimleriyle müşterilerine en iyi şekilde destek olduğumuz firmamızın web sitesinde, fiyatlarımız hakkında bilgi alarak en iyi şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. SSL sertifikalı hizmetlerimiz sayesinde paykasa al hizmetlerinden yararlanırken, güvenlik adına herhangi bir şekilde şüphe yaşamayacak, en rahat şekilde ödemelerinizi gerçekleştirerek sanal alışveriş sitelerinden ödemelerinizi gerçekleştirerek ürün ya da hizmetlerinizin elinize ulaşmasını bekleyeceksiniz. Son zamanların kendinden söz ettiren ve kullanıcılarına en rahat alışveriş yapma yöntemlerini sunan paykasa ile istediğinizden çok daha fazlasına sahip olacak, güvenlik noktasında herhangi bir şüpheye kapılmadan alışverişinizi gerçekleştireceksiniz. Yenilikleri ve incelikleriyle kullanıcının beklediğinden çok daha fazlasını sunan firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan ve her anlamda müşterileri için kolaylık sağlayan bir kuruluştur. Bu nedenle dilediğiniz zaman alışverişlerinizi kolaylaştıracak yöntemleri kullanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En kolay seçenekler, birbirinden farklı ayrıcalıklar ve ödemelerde rahatlık sunduğumuz web sitemizde paykasa al kolaylıkları içerisinde kalarak istediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Yeniliklerin dünyasından alışverişinizi kolaylaştıracak ve pratik ödeme yöntemlerinde en iyi seçenekleri sizlere sunacak sitemiz, paykasa alma avantajlarıyla sizin de yüzünüzü güldürecektir. Hakkında merak ettiğiniz tüm sorular hakkında en net cevaplara ulaşmak ve ödemelerinizde kullanmak için sitemizden canlı destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 7/24 canlı destek sayfamızdan yararlanarak paykasa kart hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detaylar hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha fazla yenilik, daha fazla ayrıcalık ve alışverişlerinizde kolay seçenekler için sitemizi incelemeye devam edin. Online alışverişlerin daha rahat hale gelmesi için ve güvenliğinizi temin etmek için kesinlikle ön ödemeli kart kullanmanızı öneriyoruz.

PAYKASA ALIM SÜRECİ

PAYKASA KART SATIN ALMA

Online ön ödemeli kart sistemi olan ve oldukça güvenilir bir hizmet veren paykasa kart son dönemlerde oldukça aktif bir şekilde ve kullanıcılarının giderek artış gösterdiği bir hizmet haline dönüşmektedir. Paykasa kart kullanıcısı olan kişiler para ile uğraşmak durumunda kalmayarak aynı zamanda banka bilgilerini, kart bilgilerini paylaşmadan güvenilir ve hızlı bir şekilde ön ödeme imkânı sunarlar. Oyun sitelerinde, film sitelerinde, bahis sitelerinde anlık ödemelerinizde veya internet üzerinden bir ürün aldığınız takdirde kredi kartından kat kat güvenilir olan paykasa kart seçeneğini kullanarak sana ortamda ki ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart ödeme ile ödemeniz anında sanal ortamda karşı tarafa geçerek hiçbir bilginizi paylaşma durumunu yaşamadan herhangi bir sorun yaşamak durumunda kalmazsınız. Paykasa kartına sahip olmak isteyenler Kart alım süreci ile ilgili tüm öğrenmek istediklerine aşağıda sıralanmış maddeler ışığında öğrenebilirler.

Alım Sürecine Dair Bilgiler

Paykasa kart almak isteyen müşteriler öncelikle hangi web sitesi üzerinden satın almak istiyorlarsa siteye giriş yaparak ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı destek hattına bağlanabilirler ve Paykasa alım süreci başlatabilirler. Paykasa kart alışveriş desteğini sağlamak adına online destek hattında ki müşteri temsilcileri kısa bir kayıt işlemi yapmaktadırlar. Güncel bilgileriniz kayıt altına alındıktan sonra gerekli olan banka bilgisine yatırımınızı yapıyorsunuz. Yatırımınızı yaparken güncel fiyat listesi almanız gerekmektedir. Yatırım işleminiz tamamladıktan sonra işlemin tamamlandığına dair bilgi vermeniz gerekmektedir. Kontrol işlemlerinin tamamlanmasının ardından size özel olarak açılan paykasa kart ve pin kodunuz cebinize gönderilmiştir. Uygun ve hızlı alışverişinizi tamamladıktan sonra yükleme yaparak kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle paykasa kart satın almak ve çok kolay ve oldukça ucuz bir hale dönüşerek bir tıkla cebinizdedir

admin
author

3 Comments

 1. ebubekir salman | 6 Mayıs 2016 at 19:30

  paykasanın nasıl bu sayfada kullanıldıgını anladım ve artık kullanmaya basladım tesekkur ederim paykasa.info

  Reply
 2. berat tuncer | 6 Mayıs 2016 at 19:30

  paykasa ön ödemeli kart sistemidir hacim bence kredi kartı vermeden paykasa almanın en iyi yontemi

  Reply
 3. mert kalkan | 6 Mayıs 2016 at 19:31

  paykasa birçok sitede gecer agam bonuslarıda iyi oluyor ben kullanıyorum tavsiye ederim

  Reply

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir