100 Euro Paykasa

21 May
2016

Paykasa, kredi kartı yerine kullanabileceğiniz bir kart olup kredi kartından tek farkı ise daha sonra değil daha önce ödeme yaparak aldığınız bir karttır. Paykasa kartı genellikle kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler tercih etmektedir. Ayrıca kredi kartı almaktan daha kolay bir sürece sahip olan paykasa kart isteyen herkes tarafından alınabilmektedir.

Paykasa sahibi olabilmek için size bu kartları temin edecek bir siteye üye olarak sitenin istemiş olduğu bilgileri doldurmanız gereken bir formu doldurarak üyeliğiniz tamamlanmış olmaktadır. Daha sonra üye olduğunuz siteyle iletişime geçerek istediğiniz paykasaya sahip olabilmektesiniz. Almak istediğiniz tutardaki paykasa kartını satın aldıktan sonra kartı temin ettiğiniz yerden size 16 haneli bir pin numarası gelmektedir. 16 haneli bu pin paykasaya ait bir sistemle üretilmekte olup bu pin numarası paraya çevrilmektedir. Bu pin sayesinde paykasa geçen her yerde bu paykasa kartını kredi kartı yerine kullanabilirsiniz.
Paykasa alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu aldığınız yerin güvenilir olmasıdır. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan paykasa kart alanında dolandırıcılık yapan kişilere de rastlandığı için dikkatli olmak gerekmektedir.

Aldığınız paykasa kartları bozdurabilirsiniz. Bozdurabilmek için siteye paykasa kartınızın pin numarasını bildirmelisiniz. Size paykasa kartınızdaki kalan miktarı söylemektedirler. Ardından en yüksek kurdan hesaplama yaparak bozdurma bedelini belirleyerek vermiş olduğunuz banka hesabınıza ödemeyi gerçekleştirmektedirler.  Bu kartın geçtiği bir sürü site de bulunmaktadır. Bu siteler arasında facebook, twitter, skype, indo, voip, oyun siteleri ve alışveriş siteleri bulunmaktadır. Paykasa kart seçiminiz de sizin tercihinize göre uygun miktarlara göre oluşturulmuştur. 100 euro paykasa kart fiyatı yaklaşık olarak 320-380 TL civarındadır. Paykasa kart online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir