15 Euro Paykasa

21 May
2016

Günümüzde internet teknolojisi hızla ilerleyen sektörler arasında yer almaktadır. Hiçbir zahmete katlanmadan internet üzerinden yapılan alışverişlerin sorunsuz olarak adrese teslim edilmesi, internet üzerinden yapılan alışverişlerin her geçen gün artmasına neden olmaktadır. Bu alanda yapılan güzel çalışmalar ile alışverişlerin daha rahat ve güvenli şekilde yapılması sağlanmaktadır. Örneğin, alışverişlerde sadece tek tip ödeme değil, çok daha fazla ödeme alternatifleri sunulmaktadır.
Paykasa kart, son dönemlerde ön ödeme kartları içinde adından oldukça fazla söz ettiren ve ödeme imkânlarının geliştirilmesi ile internet üzerinden yapılan alış verişlerin kolaylaşmasında oldukça etkilidir. Paykasa kartın sistemi ön ödemeli ve tek kullanımlıktır. Kartın kullanımından sonra kendi kendini imha eden bir sisteme sahiptir. Örneğin, 15 euro paykasa kartına karşılık 60 liralık alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz. Paykasa kart, kontörlü kart sistemleri gibidir. 16 Haneden oluşan PİN kodunu alışveriş yaptığınız sitenin ilgili alanına girdikten sonra ödemeniz kartın içinden çekilmektedir. Bu kart sisteminde para üstü alma gibi bir özellik bulunmaz bu ve daha öncede belirttiğimiz gibi tek sefer kullanım hakkı vardır.

Bu durumda güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Paykasa kart yurtdışında çok fazla kullanılan bir sistemdir. Son dönemlerde ülkemizde de kullanılmaya başlanan paykasa kartın pek çok ayrıcalıklı özellikleri bulunmaktadır.

Bu kart sistemi ile güven konusunda şüphe yaşamazsınız ve aynı zamanda da alışverişlerinizi kolaylıkla yapma avantajlarını elde edersiniz. İnternet dünyasında online uygulama ve oyunlardan diğer alanlara kadar her alanda geçerli olan paykasa kart, ödeme sırasında kredi kartı kullanma zorunluluğundan da kurtulmanızı sağlamaktadır. Sadece bu avantajı bile paykasa kart kullanımı için yeterli bir nedendir. Hem kolay hem de güvenli bir ön ödeme sistemi olan paykasa kart ile karşı tarafa bilgilerinizin aktarılması gibi sorunlardan da kurtulmuş olursunuz.

 

Diğer Konumuz olan Paykasa Fiyatları

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir