150 Euro Paykasa

17 May
2016

paykasa kart satış bayiiİnternet üzerinden alışverişlerinde kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler tarafından tercih edilen paykasa kartın görevi alışveriş yaparken, oyun satın alırken, birçok sitede ödeme yapabilme fırsatı sunan ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı görevini yerine getirebilmektedir.

Kredi kartı alma sürecinin verdiği sıkıntıdan dolayı birçok kişi tarafından hızlı bir şekilde elde edilebilen paykasa son zamanlarda oldukça yaygınlaşan bir kart halini almaktadır. Belirli miktarlarda elde edebileceğiniz paykasa kart bulunmaktadır. 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 50 Euro, 60 Euro, 70 Euro, 80 Euro, 100 Euro, 150 Euro, 200 Euro, 250 Euro… Vs vs olmak üzere birçok kart miktarına sahip olabilirsiniz. 150 Euro paykasa kart fiyatı ise yaklaşık olarak 490-600 TL civarındadır.

Paykasa kart almanız için yapmanız gereken paykasa temin eden güvenilir bir siteyle iletişime geçmek olmalıdır. Üye olacağınız paykasa kart satan işletmelerden istediğiniz miktar karşılığındaki pay kasayı talep edip ödemesini yaptıktan sonra işletme tarafından size gönderilen 16 haneli pin numarasını kullanarak paykasa kartınızı paykasa’nın geçtiği her yerde kredi kartı yerine kullanabilirsiniz. Paykasa kartınızla yatığınız alışverişleriniz sonucunda içerisinde kalan miktarı nakite çevirip paykasa kartınızı bozdurabilirsiniz.

Yine aynı şekilde iletişime geçtiğiniz paykasa kartı bozdurma işlemini gerçekleştiren işletmeye elinizde bulunan 16 haneli şifrenizi bildirmelisiniz. İçerisinde bulunan miktarı tespit eden işletme sizinle iletişime geçerek yüksek bir kurda paykasa kart içerisindeki tutarın karşılığını belirleyerek o tutarı sizin banka hesabınıza yatırarak bozdurma işleminizi gerçekleştirmektedir.

Paykasa kart alma ve bozdurma işlemlerini gerçekleştirirken oldukça dikkatli olmak gereklidir. Çünkü çoğalan dolandırıcılık olaylarına karşı dikkatli olmalı ve güvenilir siteler ve işletmelerle iletişim kurup işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Paykasa kart gelecekte kredi kartlarının yerini doldurarak daha çok tercih edilecek bir araç haline gelecektir.

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir