25 Euro Paykasa

21 May
2016

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte pek çok insan alışverişlerini de internet üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır. İnternet dünyasının geniş ürün alternatiflerine zahmetsizce ulaşabilmek, çoğu kişi için internet alışverişini cazip hale getirmektedir. Bu durumda sanal ortamda gerçekleştirilen alışverişleri artmasını sağlamaktadır. Ödeme konusunda son dönemlerde büyük ilgi gören paykasa kart sistemi, kullanıcılara sunduğu güvenilir ve sorunsuz işlem hizmeti ile en fazla kullanılan kart sistemleri arasında yer almaktadır. Ülkemizde de kullanılmaya başlayan paykasa kart ön ödeme sistemi, yurtdışında da en fazla tercih edilen sistemdir. Kullanıcılara sağladığı pek çok avantajları bulunan paykasa kartın en belirgin avantajının, kart sahibine ait olan kişisel hiçbir bilginin karşı tarafla ya da başka hiç kimseyle paylaşılmıyor olmasıdır.

Yetkili temsilciler tarafından kullanıcıya verilen numaralar dışında başka hiçbir bilgi, alışveriş işlemlerinde kullanılmamaktadır. Ayrıca herhangi bir ekstra kart ücreti ya da hizmet sunanlar tarafından da komisyon alınmıyor olması, paykasa kartın tercih edilmesinde etkili olan diğer avantajlarındandır. Alışveriş ödemeleri ya da para transferlerinin hızlı ve anında gerçekleşmesi de paykasa kart kullanımının artmasında etkili olan nedenlerdendir.

Bu kart sistemini, dilediğiniz miktarda alabileceğiniz bir sisteme sahip değildir. Paykasa kart fiyatları olarak adlandırılan ve belirlenmiş limitlerden oluşmaktadır. 15, 20, 25, 50, 250 gibi net rakamlardan oluşan limitler koyulmuştur Bu sebeple ara değerlerde alımlar söz konusu değildir.  Bu limitlerin hepsi euro olarak geçerli olmaktadır. Türkiye’den paykasa kart almak isteyen kişi, belirlenmiş olan euro limitlerinde hizmet veren siteye parayı göndererek, binlerce internet mağazasından dilediğinden alışveriş yapma hakkına sahip olmuş olur.  25 Euro paykasa kartın karşılığı 98 liradır. 25 Euro paykasa kartın PİN koduna sahip olmak ve sanal ortamla güvenle alışveriş yapmak için kartın alındığı siteye ön ödeme yapılması gerekmektedir. Paykasa kart ön edeme sistemi pratik, güvenilir ve aynı zamanda da kolay bir işlemle kullanılma özelliklerine sahiptir.

admin
author

2 yorum

  1. Mehmet emın Keskın | 5 Nisan 2018 at 15:23

    25 paykasa almak istiyorum

    Reply
  2. Rahmi Kırgız | 31 Mayıs 2018 at 03:19

    Slm 25 euro paykasa almak istiyorum

    Reply

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir