50 Euro Paykasa

17 May
2016

ucuz paykasa kart satın alAlışveriş konusunda büyük gelişim gösteren e-ticaret sistemi, sadece alıcılar için değil, satıcılar içinde etkili ve pratik alışveriş işlemlerinin gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Satıcı firmaların satmak için sundukları bütün ürünlerini, sanal ortamda oldukça etkili bir şekilde tanıtma imkânı bulurken, çok daha fazla sayıda müşteriye de ürünlerini pazarlamış olurlar. Bütün bu aşamalar noktasında, alıcılara da çok çeşitli ödeme fırsatları sunulmaktadır. Bu arada alıcıların ilgilerini çekmeyi ve güvenliklerini sağlamayı da amaç edinmişlerdir.

Alıcılar için en önemli nokta ödeme şeklidir. Bu konuda şüphe yaşamadan ve sorun çıkmadan alışveriş yapmak isterler. Satıcı, üretici veya hizmet sunan firmalar da bu anlamda alıcıyı tatmin edecek nitelikte ödeme yöntemleri sunarlar. Paykasa kart, özellikle son yılarda yurtdışında sanal ticarette en fazla kullanılan ön ödeme istemi olarak kendinden oldukça fazla söz ettirmeyi başarmıştır. Sistemin kullanıcılar tarafından bu kadar fazla rağbet görmesinin en önemli nedeni, güvenlik konusunda hiçbir şüpheye yer vermiyor olmasından kaynaklanmaktadır. Tek sefer kullanım özelliğine sahip olan paykasa ön ödeme kartının alışverişlerde kullanımı sırasında, hiçbir kişisel bilginizi paylaşma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

50 Euro paykasa kartının karşılığında siteye yapılan 190 liralık ödeme, kartınıza tanımlanır. Sonrasında kartınıza ait olan 16 haneden oluşan Pin kodunu alışveriş yaptığınız sitenin ilgili bölümüne yazarak, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İşlemin gerçekleşmesiyle birlikte kartınız zaten kendi kendini imha edecektir. Rahat olmasının yanı sıra güvenilir ve pratik bir işlemle alışveriş imkanı sunan paykasa kart, ülkemizde de büyük ilgi görmeye başlamıştır. Sanal ortamlarda her çeşit ürün alışverişlerinizde paykasa kart kullanma şansına sahipsiniz.

Zahmetsiz, pratik ve güvenli alışverişleriniz için paykasa kart kullanmak isterseniz, belirlenmiş olan limitlerde dilediğinizi satın alarak, güvenli alışveriş imkânından siz de faydalanabilirsiniz. Kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj nedeniyle tüm dünyanın tercih ettiği bir kart sistemidir.

admin
author

1 yorum

  1. METİN | 29 Nisan 2018 at 23:19

    GÜNCEL FİYATLAR NEDİR

    Reply

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir