60 Euro Paykasa

21 May
2016

İnternet dolandırıcılığı, teknoloji çağı insanları için en büyük korkudur. Oldukça profesyonel yöntemlerle çalışan internet dolandırıcılarından dolayı, kredi kartlarının ödemelerde kullanımı konusunda ciddi tereddütler yaşanmaktadır. Bu sebeple internet üzerinden yapılan alışverişlerde, kredi kartı dışında güvenli ve pratik ödeme alternatifleri arayışına girilmektedir.
Sanal ortamlarda gerçekleştirilen alışverişler için en güvenilir ve pratik ödemeyi paykasa kartlar ile gerçekleştirmek mümkündür. Paykasa kart ödeme seçeneği ekli olan tüm sitelerden, paykasa kartınızla rahat ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Diğer ödeme çeşitlerine göre daha hızlı işlem yapma özelliğine da sahiptir. Ödeme sırasında yalnızca paykasa karta ait olan 16 haneli numarayı girmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede de kişisel hesap bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalmazsınız. Paykasa kart, tek kullanımlık ve ödeme sistemiyle hizmet vermektedir. Ödeyeceğiniz miktarın, karta önceden tanımlanmış olması gerekmektedir. Sonrasında kartınıza tanımlamış olduğunuz miktarda güvenle internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Paykasa kart alırken, önceden belirlenmiş olan limitlerden dilediğinizi seçerek alırsınız.

 

Ara limitlerin bulunmadığı paykasa kartlara çoğunlukla, 10, 20, 60, 100, 250 Euro gibi net limitler koyulmaktadır. 60 Euro paykasa karta 220 ile 225 lira arasında ön ödemeden sonra sahip olabilir ve  223 lira değerindeki sanal mağaza ürünlerinden dilediğinizi güvenle satın alabilirsiniz. Kredi kartı kullanımı konusunda yaşadığınız endişelerin hiçbirini paykasa kart kullanımı esnasında yaşamazsınız. Kartın kullanılması halinde, kart anında etkisiz hale gelmektedir. Paykasa kartın kullanılmasıyla birlikte internet dolandırıcılarının eline düşmekten de korunmuş olursunuz. Sanal bir kart olan paykasa kart, ileri teknoloji ürünü olmasıyla birlikte kullanım kolaylığından dolayı da gelecek dönemlerin ödeme şekli olarak görülmektedir. Yakın zamanda insanlar, nakit parayı bırakıp, maddi anlamda paranın olmadığı paykasa tarzında ödeme şekillerine geçilecektir.

Bu nedenle hiç olmazsa paykasa kartı bir kereliğine dahi olsa denemenizi öneriyoruz. Paykasa kart kullanıcılarının, her yönden memnun kaldığı paykasa kart, en fazla tercih edilen sistem olarak bilinmektedir.

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir