70 Euro Paykasa

21 May
2016

Günümüzde insanlar artık pek çok işini internet aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Yoğun yaşam koşulları içinde zamanın büyük önem kazandığı günümüzde alışveriş için de internet ortamları fazlasıyla tercih edilmektedir. Geniş ürün yelpazesine, tek bir tıkla ulaşmak, sanal alışverişi cazip kılan nedenlerdendir. Bu durum ödeme konusunda, kredi kartı kullanımının dışında çok daha güvenli ve pratik seçeneklerin hizmete sunulmasına da olanak sağlamıştır. Paykasa kart, bu alternatifler içinde en güvenilir ve en hızlı işlemin gerçekleştirildiği kart sistemidir. Paykasa kart ile güvenlik işlemleri en üst düzeyde yer almaktadır. Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunması noktasında hiçbir şüphe yaşamadan kullanılabilecek olan,  ön ödeme sistemine sahip bir sanal karttır.

 

PİN kodu sistemiyle çalışan paykasa kartların, satın alınması ve kullanılması internet aracılığıyla gerçekleşmektedir. 70 Euro paykasa kartı için 255 lira 260 lira arasındaki tutarındaki ön ödemeyi kartı talep ettiğiniz siteye gönderdikten sonra kartınıza ait olan 16 haneli numarayı girerek internet alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Paykasa kartın alınmasında internet tarayıcınızın güvenliğine dikkat etmek gerekmektedir. Paykasa kartın kullanılacağı bilgisayar ya da cep telefonunun güvenlik tedbirleri konusunda hassas davranılması önemlidir. Paykasa ödeme seçeneği bulunan tüm sitelerde ve satın alacağınız tüm ürünlerde bu kartı, sorunsuz bir şekilde ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Banka havalesi, mobil ödeme ya da EFT ile yapılan alışverişlerde, kişisel hesap bilgilerinizi paylaşmadan, güvenli alışveriş fırsatını paykasa kartlarla yakalayabilirsiniz. Kullanıcılar bilgilerin gizliliğinin korunduğu bu fırsat sayesinde, sanal ortamlarda gerçekleştirdikleri alışverişlerini hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ön ödemeli sanal kart sistemine sahip olan paykasa kart, tüm dünyada özellikle de Avrupa ülkelerinde en fazla kullanılan kart olma özelliğine sahip bulunmaktadır. Paykasa kartlara, belirlenmiş olan limitlerden kendinize en uygun olanını seçerek sahip olabilirsiniz.

 

Tek kullanımlık özelliğe sahip olan kartın kullanımı için, alışveriş yapılan adreste belirtilen alana karta ait olan 16 haneli numarayı girerek ödeme işleminizi anında gerçekleştirmiş olursunuz.

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir