80 Euro Paykasa

21 May
2016

Son yıllarda oldukça aktif olarak kullanılan paykasa kart sistemi, kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Güvenli olduğu kadar hızlı ödeme kriterlerine sahip olan paykasa kart, ön ödemeli sanal kartlar arasında yer almaktadır. Ülkemizde de pek çok firma tarafından satılmasıyla birlikte bahis ve alışveriş sitelerinde de ödeme türü olarak kullanılması sonucunda paykasa ön ödemeli kartların kullanım oranı da her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir.
İnternet dünyasından alışveriş rahatlığını yaşamak isteyen insanlar, ödeme konusunda da aynı rahatlığı ve güveni yaşamak istemektedirler. İnternet kullanımındaki yoğunluk ve dolandırıcılık vakaları bu konuda alıcıları endişeye düşürmektedir.  Bu açıdan bakıldığında paykasa kart sistemi, tamamen internet dolandırıcılığının önüne geçmek için hizmet verdiği anlaşılmaktadır. Alışveriş esnasında hiçbir kişisel bilginin gerekmediği paykasa kartı kullanımı oldukça güvenilir bir ödeme sistemidir. Kredi kartı sistemine göre bir üst seviyede bulunan paykasa kartının kullanımında sadece kartınızda bulunan ve sadece size özel olan numaraları girmeniz yeterlidir.  Bu numaralar asla bir benzeri olmayan 16 haneli kodlardan oluşmaktadır ve alışveriş ödemeleriniz için gerekli olan sadece bu numaraları gerekli alana yazmanızdan ibarettir. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra kartınız otomatik olarak iptal olacaktır.

 
Hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş fırsatını yakalamak isterseniz, mutlaka paykasa kart sisteminden faydalanmanızı öneririz. Paykasa fiyatları, belirlenmiş limitlerden oluşmaktadır ve ödeyeceğiniz miktarın önceden kartınıza tanımlanmış olması gerekmektedir. Limitleri belirlenmiş olan paykasa kartlarından istediğinizi satın alarak, güven içinde sanal alışverişlerinizi gerçekleştirirken, hiçbir güven sorunu da yaşamazsınız.

Güncel Döviz Kurları ile değişkenlik kazanan paykasa Fiyatı ;  80 Euro paykasa kartın Türk Lirası olarak karşılığı 290 liraya tekabül etmektedir. Bu miktarın, kartın temin edildiği siteye ön ödeme olarak yapılmasının ardından dilediğiniz zamanda ve istediğiniz ürünlerin internet üzerinden satın alınmasında, kartınıza tanımlatmış olduğunuz miktarda kullanabilirsiniz. Dünyada yaygın olarak kullanılan bu sistem artık ülkemizde de kullanılmaya başlamıştır.  Kullanan kişilerin her açıdan memnun kaldığı sanal kartın çok çeşitli avantajlarının bulunması, yoğun olarak rağbet görmesinin nedenlerinin başında gelmektedir.

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir