Kurumsal

Sanal alışveriş sitelerinde, online oyun sitelerinde ve uygulama sitelerinde ödeme yapmak ve güvenli hale getirmek için son zamanlarda en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri de ön ödemeli kartlardır. Ön ödemeli kartlar arasında en çok tercih edilen seçenek ise Paykasa karttır. 16 haneli PİN kodu ile desteklenen, tek seferlik kullanım hakkına sahip olan kart ile yapacağınız ödemelerde kendinizi daha bir güvende hissedersiniz. Ancak kart alışverişi yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

Bayilikleri internet üzerinden olan elektronik ödeme kartını satın alırken sitenin güvenli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yani Paykasa satış noktası olarak hizmet aldığınız adresin bilinirlik yönlerine önem vermenizde fayda vardır.

Günümüzde online sitelerde birçok alanda hizmet sunulmaktadır. Gerek alışveriş siteleri, gerekse de diğer hizmetlerin sunulduğu siteler, bir şekilde güvenliği riske atabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken en güzel şey paykasa kart kullanmak olacaktır. Sizlere hizmet verdiğimiz sitemiz, gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alındığı bir site olup herhangi bir şekilde kullanıcının riske girmesine sebep olacak durumlardan uzak tutulmuştur.

Paykasa satış noktası hizmetlerimizde uzun zamanların deneyimine sahip olmamız da ayrıca alışverişte güvenli bir yer olduğunu göstermektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak sanal kart alışverişinizi güvenli bir şekilde satın almak için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Dünya genelinde kullanıma açık olan ve sunduğu olanaklar sayesinde kullanıcıyı güven içinde bırakan paykasa, ödemelerin rahat ve güvenli bir biçimde yapılmasını sağlayan elektronik ödeme kartıdır. Bayiliklerinden hizmet alınarak alışveriş sitelerinde ya da ödeme yapılması gereken yerlerde kullanılan kart ile kendinizi ve hesabınızı koruma altına alabilirsiniz. Paykasa satış noktası hizmetlerimizden yararlanarak yapacağınız her alışveriş, sizin için ek bir avantaj sunacaktır. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için paykasa canlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paykasa Kurumsal