Paykasa Kart Bozdurma – Paykasa Nasıl Bozdurulur?

20 Haz
2016

Paykasa resmi satış sitesi olarak paykasasatinalma.com üzerinden sizlere her konuda bilgiyi aktarıyoruz ve paykasa hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bu yazımızda da paykasa için en çok sorulan sorulardan olan ” Paykasa Bozdurma ” işlemi hakkında sizlere detaylı bilgilendirmede bulunacağız.

Paykasa Hakkında Bilgilendirme

Son günlerin popüler kartı olan Ön Ödemeli Paykasa Kart, Ukash’ın kapanmasıyla hızlı bir şekilde yerini doldurmuştur.
Ön Ödemeli Paykasa Kart İnternet alışverişlerinde en çok tercih edilen kart olup, kart bozum işlemini en güvenilir ve basitleştirilmiş şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Güvenilir Alışveriş

Online alışverişlerde en popüler kart olan Paykasa Kart diğer klasik kartlar ile karşılaştırılmamalıdır. Diğer ödeme yöntemlerine kıyasla daha güvenli ve kullanımı oldukça kolaydır.

Paykasa kartı satın aldıktan sonra bozdurabilirsiniz. Bu kart bozdurma işlemi kartta bulunun bakiye miktarını hesabınıza tarafımızca iade edilir. Peki bu paykasa bozdurma işlemleri nasıl gerçekleşiyor ? bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler nedir ?

Paykasa Bozdurma İşlemi Nedir ?

Paykasa bozdurma işlemi tıpkı dolar, euro, altın vb. çeşitli dövizlerde olduğu gibi elinizde bulunan paykasa değerinin TL olarak geri ödeme yapılmasına dendir. Dolar bozdurur gibi elinizdeki paykasa kodlarını nakite çevirmeniz mümkündür.

Örnek vermek gerekirse elinizde 10 Euro paykasa kodu mevcut ve bunu kullancak yeriniz yok. Hemen yetkili bir paykasa sitesine giriş yaparak bu paykasa kodunun Türk Lirası karşılığını bozdurarak alabiliyorsunuz. Bu sayede hem elinizdeki paykasa kodundan kurtulmuş oluyor hemde nakit para elde etmiş oluyorsunuz. Peki bu işlemler nasıl gerçekleşiyor?

Paykasa Kart Nasıl Bozdurulur ?

Paykasa bozdurma aşamaları

Paykasa kartı internet sitemize giriş yaparak, gönderilen PIN kodunu nakit para ile takas ederek Paykasa bozdurma hizmetlerinden yaralanmış olursunuz. Üstelik düşük komisyon oranı ile artık paranızı dilediğiniz gibi rahatlıkla harcamanızı sağlarken, hesabınıza geç gelen para gibi bir düşüncenizde olmayacaktır.

Paykasa bozdurmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Öncelikle resmi paykasa sitesine giriş yapın. (paykasa konusunda bizi tercih edebilirsiniz.)
  • Daha sonra canlı desteğe bağlanın.
  • Elinizdeki paykasa miktarını belirtin ve bozdurma talebinizi iletin.
  • Yetkililer size dönüş yapacak ve paykasa kodunuzun TL miktarını size belirtecektir.

gelen geri dönüşe göre sizlerde işlemi tamamlamak istediğinizi söyleyebilir ve bozdurma işlemine geçebilirsiniz. Bozdurma işleminde sizden geri ödeme için bir yöntem istenir ve vereceğiniz ödeme yöntemine paykasa kodunun değeri aktarılır.

İşte bu kadar kolay bir şekilde paykasa kodunuzu bozdurabilirsiniz. Paykasa ile ilgili daha fazla bilgi için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Paykasa Kart Firması olarak, yenilikçi fikirlerimiz ile müşterilerimizin daha rahat bir kullanım elde etmeleri için farklı alanlarda yoğunlaşarak değişik fikirler üzerinde uzun süreli hizmet vermekteyiz. Bu yenilikçi fikirlerimiz ile hizmet vermeye devam ederken ön ödemeli kart alanındaki müşterilerimiz daha basitleştirilmiş, daha kolay kullanım elde etmektedirler.

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir