Paykasa Kart Fiyatları

14 May
2016

Paykasa kart son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşan bir sistem haline geldi. Bunun en önemli sebebi ise kredi kartı ile yapılan ödemelerde banka bilgilerinin 3. Kişilerin eline geçmesi tehlikesidir. Son verilere göre Türkiye’de 58 milyon kişinin kredi kartı kullandığı bilgisi ortaya çıkmıştır. Bununla beraber aslında kredi kartı kullanan pek çok kişi de kredi kartlarından şikâyet etmekte, yeteri kadar güvenli olmaması, faiz sistemi ile çalışmaları ve alışverişlerde de limit fazla olduğundan dolayı yüksek meblağlarda para harcamaya sebep olduğu görüşünü paylaşmaktalar.

Paykasa kart ise kredi kartına göre çok güvenlikli, ön ödemeli bir kart konumunda olduğundan dolayı kredi kartından daha üstün bir konumda bulunuyor. Tüketicinin yararına olan ön ödemeli sistemi sebebiyle de daha fazla miktarlarda para harcanmasının önüne geçiyor. Ayrıca çok güvenlikli olduğu için kişisel bilgilerin ve banka bilgilerinin 3. Kişilerin eline geçmesine olanak tanımıyor. Paykasa kart fiyatları alınmak istenen karta göre değişiklik göstermekte. Genellikle 5 EURO’ dan 500 EURO’ ya kadar mevcut olan kart fiyatları ise şöyle ;

Paykasa Fiyatları

Olarak Fiyatlandırılmıştır.

Yukarıda kısaca bahsetmiş olduğumuz fiyatlar farklı internet sitelerine göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar bazı sitelerde daha az bazılarında biraz daha fazla olabilmektedir. Verdiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır ve elbette tam EURO karşılığı fiyatlar değildir. Bunun da sebebi daha öncede belirttiğimiz gibi satıcıların kendileri için istedikleri komisyon ücretleridir.

 

 

admin
author

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir