Paykasa Nasıl Kullanılır? Güvenilir Paykasa

02 Kas
2015

Paykasa hakkında en güncel bilgielrin bulunduğu sitemizde sizler için detaylı paykasa içerikleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere Paykasa kodunun alışverişlerde nasıl kullanılabildiği hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Bu yazımız sayesinde artık sizlerde paykasaya hakim olacak ve nasıl kullanacağınızı öğrenmiş olacaksınız.

Paykasa Ne İşe Yarar?

Paykasa Nedir ?

Daha önceki yazılarımızda bu soruyu cevaplamıştık fakat yine de kısaca sizlere paykasa’nın ne olduğu hakkında bilgilendirmesini verelim. Paykasa bir ön ödemeli kart sistemidir ve yapı olarak birbirlerine benzerlik gösteren ön ödemeli kartlar, özel PİN kodu ile tasarlanmış ve tek kullanıcının kullanımına açık olan kartlardır. Bu nedenle kullanım noktasında Paykasa kart hakkında da çok farklı şeyleri söylemeye gerek kalmayacaktır.

Diğer ön ödemeli kartlar gibi 16 haneden oluşan bir pin kodu olan Paykasa ile internet üzerinde güvenli şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa’nın ne olduğu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için ” paykasa nedir ” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Paykasa Nasıl Alınır ?

Tabii ki paykasayı kullanabilmek için öncelikle satın almanız gerekmektedir 🙂 Peki güvenilir bir şekilde paykasa satın almak için ne yapmalı ve nelere dikkat etmelisiniz ? Aşağıda sizlere bu 2 sorunun cevabını detaylı şekilde aktaracağız.

Paykasa satın almak için öncelikle güvenilir bir paykasa satış sitesi bulmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde birçok paykasa satış platformu olmasına rağmen aralarında dolandırıcı olan platformlarda bulunabilir o nedenle güvenilir bir paykasa sitesi bulduktan sonra veya direkt olarak bizim sitemize ulaştıktan sonra aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Aktif olarak hizmet veren ” Canlı Destek ” ekibine bağlanın.
 • Destek ekiplerine satın almak istediğiniz paykasa miktarını belirtin.
 • Gelecek olan cevaba ve paykasa fiyatına göre ödeme işlemine geçin.
 • Ödeme işleminde size sunulan ödeme yöntemlerinden birini seçin.
 • Ödemenizi kurallar çerçevesinde gerçekleştirin.

yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra yetkili kişiler sizlere seçtiğiniz bir yol ile paykasa kodunu iletecektir. Dilerseniz anında canlı destek üzerinden bu kodu alabilir veyahut mail, sms yoluyla paykasa kodunuzu teslim alabilirsiniz. Paykasa satın alma ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için ” Paykasa Nasıl Alınır ? ” başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Yukarıdaki başlıklarda sizlere paykasanın ne olduğu ve nasıl kullanıldığı hakkında kısa bilgilendirmelerde bulunduk. Peki sayfamızın ana konusu olan ” Paykasa Nasıl Kullanılır ? ” sorusunun cevabı nedir ? Bu başlık altında da sizlere bu sorunun cevabını verecek ve sizlerin en kolay anlayacağı şekilde paykasa kullanımını anlatacağız.

Paykasa satın aldıktan sonra yapmanız gereken paykasa ile ödeme alan bir platforma giriş yapmak. Paykasa geçen siteler her geçen gün artmakla birlikte günümüzde 10 bini aşkın platformda geçerliliğini korumaktadır. Paykasa geçen bir siteye giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Paykasa ile ödeme yapacağınız siteye giriş yapın.
 • Alışverişinizi gerçekleştirin ve ödeme işlemine geçin.
 • Ödeme ekranında ” Paykasa ile ödeme ” seçeneğini seçin.
 • Açılacak olan sayfada sizden istenen paykasa kod bilgilerini doldurun.
 • Son olarak ödemeyi tamamla butonuna tıklayın.

yukarıdaki adımları gerçekleştirdiğinizde paykasa ile ödemeniz onaylanacak ve sisteme düşecektir. Paykasa ile yapacağınız ödemelerde hiçbir şekilde kişisel bilgi veya finansal bilgi içermediğinden dolayı bilgilerinizin çalınma riski yoktur. Bu sayede güvenilir ve oldukça kolay bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

admin
author

3 yorum

 1. ebubekir salman | 6 Mayıs 2016 at 19:30

  paykasanın nasıl bu sayfada kullanıldıgını anladım ve artık kullanmaya basladım tesekkur ederim paykasa.info

  Reply
 2. berat tuncer | 6 Mayıs 2016 at 19:30

  paykasa ön ödemeli kart sistemidir hacim bence kredi kartı vermeden paykasa almanın en iyi yontemi

  Reply
 3. mert kalkan | 6 Mayıs 2016 at 19:31

  paykasa birçok sitede gecer agam bonuslarıda iyi oluyor ben kullanıyorum tavsiye ederim

  Reply

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir